Mobil Uygulama

Günlük yaşantımız içerisinde küçükten büyüğe hemen herkesin dışarıya çıkarken bile yanından hiç eksik etmediği akıllı telefonları bulunuyor. Mobil uygulama gerek cep telefonlarına gerekse de tablet gibi işletim sistemlerine özel olarak kodlanmış olan yazılımlara deniyor. Genelde bu tür uygulama sistemleri mobil site ile her ne kadar karıştırılmış olsa da araların da çok fazla benzerlik taşımadıklarının altını da çizmek isteriz. Bu tür uygulamalar cihaza özel olarak tasarlanarak kodlanmaktadır.

Eğer ki çalışmamanızın iphone, ipad gibi cihazlarda çalışabilir bir hale gelmesini istiyorsanız o halde uygulamalarında IOS tabanlı olarak geliştirilmesi üzerinde mutlak surette durulması gerekiyor. Günümüzde artık mobil uygulamanın son derece büyük önem arz etmiş olduğunu söyleyebiliriz. Mobile Uygulama (IOS ve Android) neden bu kadar önemli olduğu da doğal olarak bazı kişiler tarafından merak edilmeye de başlanıyor.

Gücünüze Güç Katın

Müşterilerin sürekli yakınında olmak, reklam faaliyetlerinizi yürütmek ve teknolojiyi takip eden bir şirket görüntüsü çizerek rakiplerinizden bir adım önde olma gibi başarılara da doğal olarak imza atmış olacaksınız.

Özellikle ülkemizde ki çok büyük markalar mobil uygulamanın firma nezdi için çok büyük bir nem arz etmiş olduğunun farkına vararak daha çok bu yola başvurmaya çalışmaktadırlar.

Sizlerde müşterilerinizle artık bire bir yakından iletişim kurmak ve müşterilerinizin de artık çok yakında olmak istiyorsanız bu tür uygulama hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. İnternet sitenizi ya da satış odaklı faaliyetlerinizi mobil cihazlar üzerinden ulaşılabilir platformlara taşıdığınızda, hedef kitleye daha kısa yoldan, kolay ve doğru ulaşmanızı sağlayabilirsiniz.

Mobil uygulamalar, hedef kitlenizin ihtiyaçlarını daha net tespit edebileceğiniz detaylı veriler sağlar. Bu da satış ve pazarlama tekniklerinizi tanınırlığınızı ve verimliliğinizi artıracak yönde şekillendirmenize zemin hazırlar. Bilgi paylaşımına dayalı hizmetlerinizi, ürünlerinizi ve işletme içi faaliyetlerinizi mobil uygulamalar üzerinden yönetebilir ve paylaşabilirsiniz. CRM, ERP gibi yönetim ve takip fonksiyonlarının mobil cihazlardan ulaşılabiliyor olması, iş akışlarınızın yer ve zamandan bağımsız olarak kesintisiz olarak sürdürmenize ortam yaratmış olursunuz. Kullanıcıların ürün ve hizmetlerinize mobil uygulamanız üzerinden ulaşabilmesi, yüksek kullanıcı deneyimi kalitesi sağlayabilmeniz durumunda davranışların satışla sonuçlanmasında önemli rol oynar. Müşterilerinizin size her an her yerden ulaşabileceklerini biliyor olmaları, rakipleriniz karşısında tercih edilir olmanıza da etki eder.